Tüm ürünlerde ücretsiz KARGO

Blog

Sisal Halı Nedir?
İstediğiniz boyuttaki sisal halılar için dekozer.com
Patchwork Halı Nedir?
Patchwork halılar en uygun fiyatlarla dekozer.com hemen satın al ayağına gelsin.
Sadece 7 Adımda Halı Leke Çıkartma
Evlerimizde kullandığımız halılar, çok fazla sebepten dolayı kirlenebiliyor. Bazı lekeler iste halımız üzerinde ciddi problemlere neden olabiliyor. Nasıl yapacağınızı bilirseniz halı lekesinden kurtulmanın ne kadar kolay olduğunu göreceksiniz.
Halının Ham Maddeleri
Kolay temizlenmesi, suya karşı yün ve akriliğe göre daha dayanıklı olması avantajlarıdır.
Halı Nedir ?
Halı; atkılarının atılmasından sonra (arka iplikleri) üzerine desene göre istenilen hav yüksekliğinde iplerin geçirilerek düğümlenmesi ile yapılan ev içinde ve genellikle yer örtüsü olarak kullanılan eşyadır.
Evde Halı Temizliği Püf Noktaları
Evde halı temizliğine başlamadan önce mutlaka süpürmeliyiz. Üzerindeki saçlar, kırıntılar ve tozlar dikkatli bir şekilde süpürülmeli ve silme işlemine o şekilde başlanmalı…
Antialerjik Halı Nedir? Antialerjik Halı Özellikleri Nelerdir?
Halı seçiminde genellikle estetik görünümüne bakıyoruz ancak sağlığımız açısından kalitesine de bakmalıyız. Kaliteli halılar dokuları ve iplikleri nedeniyle lekelere ve tozlara karşı daha dayanıklıdır.
Çocuk Odası Halısı Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?
Çocuk odası dekorasyonu denince herkesin yüzünde güzel bir gülümseme oluşuyor. Peki ya çocuk odası için halı seçiminde nelere dikkat edeceğinizi biliyor musunuz?
Halı Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler
Özellikle evini yeni döşeyecek kişilerin dikkatle okuması gereken bir yazı ile karşınızdayız. Ev döşemek hem keyifli hem de stresli bir iştir. Keyiflidir, çünkü insan yaşayacağı evin her karesini hayal ederek seçer eşyaları.
Koridor Halısı Modelleri Seçerken Dikkat Etmeniz Gerekenler
Salon halısı seçimi, mutfak halısı nasıl olmalı, yatak odası halısı seçimi derken sizce de koridorları hep unutmuyor muyuz? Aslında koridor halısı modeli seçimi de oldukça önemlidir çünkü evin bütün dekorasyonunun bir tamamlayıcı gibidir.
1