Tüm ürünlerde ücretsiz KARGO

İADE

Özel ölçü halı veya Sabit ölçü halılarda, dekozer.com kaynaklı bir hata ya da hasar olmadığı sürece, iade ya da değişim seçeneği bulunmamaktadır.

Satın almış olduğunuz ürünün hasarlı teslim edilmesi halinde teslimat tarihinden itibaren en geç 2 gün içerisinde e-posta aracılığıyla bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben teslimatı yaptığımız kargo şirketimizle bize hatalı ürünü geri gönderdiğiniz takdirde, yenisi ile ücretsiz olarak değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hasarı müşteri kullanımından oluşmuşsa veya ürün kullanılmışsa, ürünün değişimi yapılmaz.

DEĞİŞİM

Sipariş verdiğiniz ürünler size irsaliye ile gönderilir. Faturanız ise e-posta yoluyla tarafınıza gönderilir.

Kargonuzu teslim almadan önce mutlaka hasar/deformasyon kontrolünü yaparak teslim alınız. Hasarlı/deforme olmuş kargolarda zabıt tutturulmaması halinde resmi prosedür gereği siparişlere ait hiçbir işlem yapılamamaktadır.

Kargo hasarlı ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra 14 gün içinde değişim işlemi gerçekleştirilir.

Teslim anında fark edilmeyen hasarlı ürünler için Müşteri Hizmetlerimizi arayabilirsiniz. Müşteri Hizmetleri, ürünün kontrolünü sağlamak amacıyla sizden ürün fotoğrafını isteyebilir. İncelemeden sonra hata müşteri kaynaklı değilse değişim yapılır.

EKSİK VEYA YANLIŞ ÜRÜN

Siparişinizde eksik ürün varsa, gelen ürünleri teslim alarak, imza atmadan önce eksik ürünler için not aldırarak bunu belirtmelisiniz. Ayrıca siparişinizde yanlış ürün varsa, bu ürünü teslim almamalı ve bunu da not olarak belirtmelisiniz.

Değişim işlemi için Müşteri Hizmetleri tarafından size bir mail gönderilecektir. Ürünü anlaşmalı firmamız olan Aras Kargo’ya, irsaliyenin alt kısmında bulunan değişim formunu eksiksiz doldurarak teslim etmeniz gerekmektedir.