Tüm ürünlerde ücretsiz KARGO

Oturma Odası Halıları

Filtreleme
Geri
Filtre

Oturma Odası Halıları - 3 Ürün bulundu.
Oturma Odası Halısı


Oturma Odası Halısı


Özenle seçilmesi gereken ev eşyalarından olan halı, evimizin en çok kullandığımız alanlarından oturma odası içinde çok önemlidir. Konforlu yaşam alanları yaratmak için kullanılan oturma odası halısı, farklı modellere sahiptir.Oturma Odası Halısı Nasıl Olmalı?


Oturma odası halısı seçerken dekorasyona öncelik vermek gerekir. Oturma odası koltukları dekorasyonu belirleyen simgedir. Onlara uygun halı seçilmesi bu nedenle çok önemlidir.

Klasik tarz mobilyalarda klasik desenlerin olduğu halıları seçmek oturma odasının uyumunu tamam eder. Saçaklı halılar, klasik halılar yada eskitme halılar ideal bir tercih olur bu durumda. Zıt bir ambiyans oluşturmak istemiyorsanız, mobilyalarınızı kombinleyen ürünlere ağırlık vermeniz gerekir.

Modern oturma gruplarında odanın konseptini baz almak gerekir. Koltuk takımının rengi, odadaki diğer mobilyaların renkleri bir bütün olarak göz önüne alınmalıdır. Modern oturma odalarını saçaksız yada düz renklerdeki halılar daha çok gösterecektir.

Halı tercih ederken, oturma odası halı ölçüleri çok önemli konumdadır. Ferah bir görünüm için küçük halılar tercih edilirken koltukla bütünleşmiş halılar sıcak bir atmosfer için daha uygundur. 
Oturma Odası Halısı Modelleri

Kategorimizde zengin renk, doku ve desen çeşitliliği ile oturma odası halıları yer almaktadır.

Düz renkli oturma odası halıları tek renkli tasarımlara oranla daha iyi bir çeşit olacaktır. Düz renkli oturma odası halıları sade veya modern tasarımlardan hoşlananlara hitap etmektedir. Dekoratif oturma odası halıları, geometrik desenler ile dikkat çekmektedir.

Klasik görüntüdeki oturma odası halıları, saçaklı ve saçaksız ile beğeninize sunulmuştur. Klasik halılar genellikle ürün temasına bağlı olarak kahverengi, krem yada vizon renklerin kullanıldığı ürünlerdir.

Geleneksel Türk halılarına baktığımızda çiçek, yıldız, ağaç gibi motifler oturma odarınıza ayrı bir renk katar. Eskitme ve modern temalı ürünleri görebildiğiniz kategorimizde beğendiğiniz oturma odası halısını satın alabilirsiniz. 

Oturma Odası Halısı Bakımı Nasıl Olmalıdır?

Günümüzün büyük bir kısmı oturma odasında geçtiği için buradaki halılarımız çabuk kirlenir. Gün içinde kullanımda Oturma odaları fazla kullanıldığı için halılar çabuk kirlenir. Halıların rutin olarak elektrikli süpürge ile temizlenmesi toz ve kir birikintilerini yok eder. Halı süpürme işlemi yapılırken oturma odası halısının dokusuna dikkat etmek gerekir. Polip ve polyester olan ürünler standart bir şekilde temizlenmelidir.

El halısı kullanılıyorsa oturma odası halısı olarak çok dikkatli bir şekilde temizlenmelidir. Bambu iplerden üretilen halılar standart süpürge ile temizlenebilir. Oturma odası halıları üzerinde bir leke oluştuğunda rahatlıkla silinebilir ve el halısı yıkama yöntemleri ile yıkanabilir.


 

Oturma Odası Halısı Fiyatları


Oturma odası halıları oturma odası dekorasyonunun vazgeçilmez parçasıdır. Tasarımları, dokusu ve ölçüsüne göre fiyatları değişkenlik gösterir. Halıları, kategorimizde yer alan oturma odası halı modelleri arasından inceleyebilirsiniz. Yüzlerce çeşit arasından bütçenize ve zevkinize uygun ürünleri kolaylıkla satın alabilirsiniz.

Devamını Göster