Tüm ürünlerde ücretsiz KARGO

Biz Kimiz?

Dekozer, 1980’li yıllara dayanan ticari faaliyetlerinden gelen tecrübesini değerlendirmeyi ve  modern çağın satın alma ihtiyaçlarını daha doğru karşılamayı amaçlayarak 2017 yılında e-ticaret sektörüne, halı kategorisinde lideri olma hedefi ile girmiştir.

Merkez ofisi İzmir’de olan ve kısa sürede gerçekleştirilen başarılı yatırımlar ve halı üretiminde yakalanan kalite ile bugünlere kadar gelen Dekozer, Türkiye’nin dört bir yanına ücretsiz kargo hizmeti ile kaliteli halıları uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturmaktadır. Müşteri memnuniyetini bir adım daha öteye taşımayı hedefleyerek başlattığı ve ihtiyacınıza özel boyutta halı almanızı sağlayan ‘Özel Ölçü Halı’ hizmetini, e-ticarete taşıyan ilk firmadır.

 

Misyonumuz…

Dekozer.com kurulduğu günden bu yana, özenle seçilmiş çalışan kadrosu ve yeni yatırımları ile Türkiye e-halı sektörünün lider firması olma yolunda adım adım ilerliyor.

  • Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak her kesimden tüketici taleplerini karşılamak.
  • Çevreye zarar vermeden doğa dostu halı üretimi gerçekleştirmek, üretimden sonra her türlü satış öncesi ve sonrası hizmet sunmak.
  • Sürekli gelişmeyi ilke edinerek müşteri beklentilerini aşan kaliteli ürün ve müşteri hizmetleri sunmak.
  • Modern yönetim sistemlerini benimseyip uygulamak.

Vizyonumuz…

 

İnternette ‘Özel Ölçü Halı’ denilince akla gelen ilk firma olmak elbette gurur verici. Ürünlerimizi sadece Türkiye pazarında değil aynı zamanda dünya pazarında da tüketicilerin beğenisine sunarak global e-ticaret pazarında halı ve kilim kategorisinin lider firması olmayı hedeflemekteyiz.